Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2019 i Wnętrze Roku Pomorza i Kujaw 2019 - rozstrzygnięcie konkursów
Kapituła Konkursu
Przyznała nagrody w Konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2019”
GRAND PRIX
w kategorii: Budownictwo mieszkaniowe / wielorodzinne
Dla
1.Spółdzielni Mieszkaniowej „BUDOWLANI” w Bydgoszczy , ul. Tadeusza-Boya Żelańskiego1
2. BAUPOL sp. z o. o. ul. Przemysłowa 14 w Bydgoszczy
za : Budynek mieszkalny wielorodzinny, z garażem podziemnym, ul. Słowiańska 1 w Bydgoszczy
Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa „BUDOWLANI” w Bydgoszczy , ul. T-Boya Żelańskiego1
Projektant architektury: Grzegorz Wdowiak
Projektant wnętrz: Kamil Jasik, Piotr Nowicki
Generalny wykonawca: BAUPOL sp. z o. o. ul. Przemysłowa 14 w Bydgoszczy
Użytkownik obiektu: Wspólnota mieszkaniowa
w kategorii: Budownictwo mieszkaniowe / apartamentowiec
Dla: Spółdzielni Mieszkaniowa „DOM MARZEŃ” w Grudziądzu , ul. Wiktora Kulerskiego 6A
za : Budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze, ul. Wiślana 12 w Grudziądzu.
Inwestor: Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. ,ul. Olchowa 4 w Grudziądzu
Projektant architektury: mgr inż. Tomasz Kozak
Projektant wnętrz: Apricuim Studio-Projektowanie Wnętrz, ul. Dąbrówki 37/27, Mińsk Mazowiecki
Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o. o., ul. Olchowa 4 w Grudziądzu
Użytkownik obiektu: Właściciele lokali mieszkalnych i usługowych
w kategorii: Budownictwo użyteczności publicznej / szkolnictwo
Dla
1. TB. INVEST Sp. z o. o., Spółka Komandytowa, ul. Jabłoniowa 20 lok. 312 w Gdańsku
2. P.W. „EBUD”- Przemysłówka”’ Sp. z o. o., ul. Biskupińska 11 w Bydgoszczy
za: Budynki Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym ul. Jabłoniowa w Gdańsku
Inwestor: Gmina Miasta Gdańska, ul. Nowe Ogrody 8/12 w Gdańsku, Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańsk ul. Żaglowa 11 w Gdańsku
Projektant architektury i wnętrz: Zespół Projektowy – Magdalena Brzezińska, Magdalena Szarejko, Dorota Krzywiec -Klein
Generalny wykonawca- konsorcjum firm:P.W. „EBUD”- Przemysłówka”’ Sp. z o. o., ul. Biskupińska 11 w Bydgoszczy
TB. INVEST Sp. z o. o., Spółka Komandytowa, ul. Jabłoniowa 20 lok. 312 w Gdańsku
Użytkownik obiektu: pracownicy szkoły i uczniowie
GRAND PRIX
w kategorii: Budownictwo użyteczności publicznej / służba zdrowia
Dla: ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o. o., Sp. K., ul. Kwiatowa 23 w Jacewie
za: Centrum Symulacji Medycznej, ul. Rokietnicka 7 w Poznaniu
Inwestor: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Collegium Maius,
ul. Fredry 10 w Poznaniu
Projektant architektury i wnętrz: Precise Building Sp. z o. o.
Generalny wykonawca: ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o. o., Sp. K, ul. Kwiatowa 23 w Jacewie
Użytkownik obiektu: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Dla:„INSTALBUD” Sp. z o. o. , ul. Wodna 15 w Inowrocławiu
za: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „RODZINA” Sp. z o.o.,
ul. 59 Pułku Piechoty 6 w Inowrocławiu
Inwestor: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „RODZINA”, ul. 900 –Lecia 37 w Mogilnie
Projektant architektury: BROMBOSZCZ –ARCHITEKCI , Autorska Pracownia Projektowa, ul. Marcinkowskiego 84 B w Inowrocławiu
Projektant wnętrz : EGO STUDIO ,ul. Grottgera 6 a/15 w Poznaniu
Generalny wykonawca: „INSTALBUD” Sp. z o. o. ul. Wodna 15 w Inowrocławiu
Użytkownik obiektu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „RODZINA” w Mogilnie
GRAND PRIX
w kategorii: Budownictwo użyteczności publicznej / rekreacja
Dla: Gminy Miejskiej Ciechocinek, ul. Kopernika 19 w Ciechocinku
za: Wodny Plac Zabaw dla Dzieci, Park Tężniowy, ul. Staszica w Ciechocinku
Inwestor: Gmina Miejska Ciechocinek, ul. Kopernika 19 w Ciechocinku
Projektant architektury: Pracownia Architektoniczna ARCHI –SIZE Jakub Kaczorowski, ul. Broniewskiego 1 A w Ciechocinku
Generalny wykonawca: konsorcjum firm:
AS PRODUKT Sebastian Pasturek, ul. Dojazdowa 4 w Małej Nieszawce
Zakład Ogólnobudowlany „LEWPOL” Dariusz Lewandowski ,
Rudunki 12 E w Aleksandrowie Kujawskim
Użytkownik obiektu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku
GRAND PRIX
w kategorii: Budownictwo użyteczności publicznej/obiekty handlowo - usługowe
Dla: ABRAVA Sp. z o.o. IGP S.K.A. , ul. Żwirki Wigury 2A w Świeciu
za: GALERIĘ „CORONOVIA” , ul. Szosa Kotomierska 7 w Koronowie
Inwestor: ABRAVA Sp. z o.o. IGP S.K.A. , ul. Żwirki Wigury w Świeciu
Projektant architektury: mgr inż. arch. Zbigniew Włodkowski
Generalny wykonawca: ABRAVA Sp. z o.o. IGP S.K.A. , ul. Żwirki Wigury w Świeciu
Użytkownik obiektu: POLOMARKET, ŚWIAT PRASY, PYCHATKA, KIK, ROSMANN, MEDIAEXPERT, VEST SALON MEBLOWY
GRAND PRIX
w kategorii: Budownictwo użyteczności publicznej/obiekty administracyjno-biurowe
Dla: „ABRAMCZYK” Sp. z o.o., ul. Inflancka 7 w Bydgoszczy
za: Biurowiec siedziba - firmy „ABRAMCZYK” Sp. z o.o., ul. Inflancka 7 w Bydgoszczy
Inwestor: „ABRAMCZYK” Sp. z o.o., ul. Inflancka 7 w Bydgoszczy
Projektant architektury: Przedsiębiorstwo Budowlane CROSS S.C.
ul. Kruszyńska 13-21, Białe Błota
Generalny wykonawca: „ABRAMCZYK” Sp. z o.o., ul. Inflancka 7 w Bydgoszczy
Użytkownik obiektu: ABRAMCZYK” Sp. z o.o., ul. Inflancka 7 w Bydgoszczy
GRAND PRIX
w kategorii Budownictwo użyteczności publicznej / budownictwo przemysłowe
Dla
1. Przedsiębiorstwa Wielobranżowego ”LECH” Sp. z o. o., ul. Smoleńska 1 a w Bydgoszczy
2. POLON –ALFA S.A., ul. Glinki 155 w Bydgoszczy
za: rozbudowę Zakładu POLON –ALFA S.A., ul. Glinki 155 w Bydgoszczy poprzez zaprojektowanie i wybudowanie nowej hali produkcyjno-magazynowej oraz przebudowę istniejących obiektów.
Inwestor: POLON –ALFA S.A., ul. Glinki 155 w Bydgoszczy
Projektant architektury: Małgorzata Konarska - Stroykowska
Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ” LECH” Sp. z o. o.,
ul. Smoleńska 1 a w Bydgoszczy
Użytkownik obiektu: POLON –ALFA S.A., ul. Glinki 155 w Bydgoszczy
GRAND PRIX
w kategorii: Obiekty „modernizowane” /użyteczności publicznej - szkolnictwo
Dla:
1.WIKSBUD Sp. z o. o., ul. Okrzei 7 w Lipnie
2. Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku, ul. 3 Maja 17
za: przebudowę z rozbudową budynków dydaktycznych Państwowej Uczelni Zawodowej, budowę parkingu, dróg wewnętrznych, drogi przeciw pożarowej, odcinka sieci kanalizacji deszczowej oraz zewnętrznej infrastruktury.
Inwestor: Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku, ul. 3 Maja 17
Projektant architektury wnętrza: mgr inż. Włodzimierz Witwicki
Generalny wykonawca: WIKSBUD Sp. z o. o., ul. Okrzei 7 w Lipnie
Użytkownik obiektu: Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku, ul. 3 Maja 17
Kapituła Konkursu
przyznała nagrodę w Konkursie „Wnętrze Roku Pomorza i Kujaw 2019”
GRAND PRIX
w kategorii: Wnętrze w nowych obiektach budowlanych/wnętrze użyteczności publicznej/ szkolnictwo
Dla: PKOB WEGNER Sp. z o. o., Sp. K., ul. Bukowska 177 w Poznaniu
za: wnętrze Przedszkola w Małej Nieszawce, ul. Kręta 4
Inwestor: Gmina Wielka Nieszawka, ul. Toruńska 12 w Cierpicach
Projektant architektury: mgr inż. arch. Tomasz Drożdżyński
Generalny wykonawca: PKOB WEGNER Sp. z o. o., Sp. K.,
ul. Bukowska 177 w Poznaniu
Użytkownik obiektu: Przedszkole w Małej Nieszawce ,ul. Kręta 4