Aktualności

Dzień Budowlanych 2018

W dniu 29 października 2018r. w Sali konferencyjnej im. Bydgoskiego Marca 1981r. Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyły się uroczyste obchody Dnia Budowlanych.

Konferencja - Stop wypadkom - Bezpieczeństwo na budowie

W dniu 19 października br. w sali Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyła się konferencja STOP Wypadkom Drogowym - bezpieczeństwo na budowie. 

Udział w obchodach Święta Budowlanych oraz 100 - lecia odzyskania niepodległości zorganizowanych przez Mat - Bud Sp. z o.o. S.K.

W dniu 18 października Prezes Zarządu P-KIB Andrzej Cieślik, Przewodniczący rady Izby Andrzej Wosik oraz Członek Honorowy Izby Józef Gramza reprezentowali Pomorsko - Kujawską Izbę Budownictwa podcz

Debata gospodarcza z kandydatami na Prezydenta Bydgoszczy 15.10.2018r.

W dniu 15 października odbyłą się Debata Gospodarcza o Bydgoszczy z Kandydatami na Prezydenta Bydgoszczy. Debatę zorganizowali wspólnie: Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa, 

Debata gospodarcza z kandydatami na Prezydenta Bydgoszczy 15.10.2018r.

Pomorsko - Kujawska Izba Budownictwa wspólnie z innymi organizacjami samorządu gospodarczego organizuje debatę gospodarczą z kandydatami na Prezydenta Bydgoszczy.